Hakkımızda

Zenith Barkod ve Bilgi Teknolojileri OT/VT sektöründe 16 yıllık bilgi ve birikimini anahtar teslim çözümler üreterek müşterilerinin kullanımına sunmaktadır. Zenith Barkod ve Bilgi Teknolojileri 2008 yılında kurulmuş olup, dürüst satıcı , memnun müşteri ilkesine her zaman sadık kalarak hizmetlerine devam etmektedir.

  • Zenith Barkod, sektöründe donanım, yazılım , sarf malzeme , satış öncesi ve sonrası destek , teknik servis, onarım hizmetleri konusunda uzmanlaşmış kadrosu ve  hızlı pratik çözümleri ile sektörünün aranan çözüm ortağı olma yolunda hızla ilerlemektedir.
  • Üretim süreç izleme, veri toplama, saha satış çözümleri, depo ve lojistik otomasyonu projelerinde kullanıcı dostu fikirler üreterek firmalara katma değer sağlamaktadır. Sağladığı çözümler ile aktif olarak 1,500 kullanıcı üzeri yazılım projelerine imza atmıştır.
  • Sağlık, gıda, lojistik, depolama, soğuk zincir, saha satış, üretim, giyim ve gıda perakende alanlarında sektöre özel ülkemizin önde gelen firmalarına kendini kanıtlamış çözümler üretmektedir.
  • Zenith Barkod, yazılım ve donanım tüm iş süreçlerinde müşterilerinin ÇÖZÜM ORTAĞI olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Belgelerimiz

Zenith Barkod TS Belgesi

Certificate_of_Authorization_Zenith Premier

Zenith_Barkod_ve_Bilgi_Teknolojileri_San.Tic.Ltd.Sti._Authorized-1

Çözüm Ortaklarımız

Zenith Barkod